Kredyty konsolidacyjne dla zmęczonym zwielokrotnionym zadłużeniem

Home / Kredyty konsolidacyjne dla zmęczonym zwielokrotnionym zadłużeniem

Pułapka kredytowa to spirala, w której każdy może się znaleźć. Kręcimy się wtedy jak wokół własnej osi i nic nie zapowiada, by miało się to zmienić… Do naszego domu przychodzą co rusz nowe monity bankowe, a wszelkie pieniądze, które zarobimy, musimy wydać na spłatę kolejnej raty jednego lub większej ilości kredytów.

10

W rezultacie nie mamy pieniędzy na nic innego i… zaciągamy nowe zobowiązania! Pożyczki są jak nałóg, który wciąga i mimo że szkodzi, sprawia, że jeszcze jakoś dajemy sobie radę… . Jakimś rozwiązaniem dla dłużników posiadających są kredyty konsolidacyjne. Konsolidują one kilka długów w jeden, który – niestety – staje się większy niż suma tych wszystkich pożyczek razem wziętych (bank w końcu musi na czymś zarabiać).

 

Jednak mając jeden kredyt, możemy mieć mniej na głowie, dostajemy też dłuższy okres do spłaty naszych zobowiązań. Rozwiązanie jest więc korzystne dla wielu osób zmęczonych płaceniem długów na lewo i prawo… Warto więc jak najbardziej zaciągać kredyty konsolidacyjne, choć najlepiej to nie mieć ich w ogóle. Przed wzięciem chwilówki bez BIK trzeba się jednak nad takimi rzeczami zastanawiać. Ale jak głosi mądre przysłowie, „mądry Polak po szkodzie”…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *